Úvod » Přátelská utkání, turnaje

Zimní liga 2.kolo - SK Aritma - Motorlet 3:3 (2:1)

publikováno 29.11.2014

Ve druhém kole zimní ligy jsme remizovali s týmem Motorletu 3:3 (2:1).

I ve druhém zápase jsme začali velmi dobře a byli Motorletu více než vyrovnaným soupeřem. Po první půli jsme zaslouženě vedli. I ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a nám se podařilo zvýšit na dvoubrankový rozdíl. Pak jsme bohužel během pár minut obdrželi dvě branky a začali mít obavy o výsledek. V hektickém závěru jsme mohli jak inkasovat tak i vstřelit vítěznou branku. Konečná remíza je asi spravedlivým výsledkem....

SK Aritma - Motorlet  3:3 (2:1)   -  vývoj skore : 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 3:3.

(so):  3x Martin Rada.

Ostatní výsledky : Tempo-Slavia04 6:5, Slavia04-Viktoria Žižkov 1:6, PFA-H.Měcholupy 4:8, Příbram-Podolí 2:1.