Úvod » Přátelská utkání, turnaje

Zimní liga 3.kolo - SK Aritma - Admira 6:5 (4:2)

publikováno 06.12.2014 (aktualizováno 07.12.2014)

Ve třetím kole jsme zvítězili nad týmem Admiry 6:5 (4:2)

V posledním letošním utkání zimní ligy jsme (jako již tradičné) začali velmi dobře. Dostali jsme se poměrně rychle do tříbrankového vedení a svého soupeře jsme přehrávali. První poločas jsme ovládli a Admira snižovala i jednou brankou z penalty. Druhý poločas jsme se (jako již tradičně) dostali pod tlak, ale naštěstí jsme vždy na branky soupeře dokázali opovědět a tak jsme utkání dovedli do vítězného konce. Naše dnešní vstřelené branky byly všechny mimořádně povedené... Na podzim jsme nepoznali v této soutěži porážku!!!

SK Aritma - Admira 6:5 (4:2)  -  vývoj skóre : 1:0, 3:0,3:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5.

(so):   2x Vítek Budínský, 1x Ferda Noack, 1x Tomáš Valek, 1x Martin Rada, 1x Vašek Velebný.

Ostatní výsledky : Motorlet-Žižkov 1:2, Tempo-H.Měcholupy02 6:1, Podolí-PFA 4:5, Písek-Příbram 3:7, Podolí-Písek 1:9.