Úvod » Přátelská utkání, turnaje

Zimní liga 4.kolo - SK Aritma - Příbram 4:10 (0:6)

publikováno 10.01.2015 (aktualizováno 14.02.2015)

V prvním letošním zápase zimní ligy se nám nedařilo. Od začátku na nás bylo znát, že jdeme do zápasu bez tréninků. Zvláště v prvním poločase jsme začali katastrofálně a dostávali jeden gól za druhým. Druhý poločas byl už lepší a i když jsme hned z penalty inkasovali a hráli proti velmi silnému větru, podařilo se nám střílet branky a udržet vyrovnaný "druhopoločasový" výsledek...

SK Aritma - Příbram  4:10 (0:6)  - vývoj skóre : 0:7, 2:7, 2:9, 3:9, 3:10, 4:10.

(so): 2x Martin Rada, 1x Jasen Cvetanov, 1x Vašek Velebný.

Ostatní výsledky : Tempo-Podolí 6:4, H.Měcholupy-Slavi04 1:6, Žižkov-Admira 4:0, Slavia04-Příbram 4:8, Písek-PFA 1:6.