Úvod » Přátelská utkání, turnaje

Zimní liga 9.kolo - SK Aritma - Slavoj Podolí 2:9

publikováno 14.02.2015

V devátem kole jsme podlehli našemu "oblíbenému" soupeři 2:9.

Hned od prvních minut jsme se dostali pod menši tlak. Od desaté minuty se hra vyrovnala a po pár minutách jsme se dokonce dostali do vedení. Jenže znova po laciném vyrovnaní jsme se dostali pod tlak a do konce půle jsme ještě dvakrát inkasovali. Druhá polovina byla z naší strany o hodně lepší. Drželi jsme balón, jednoduše kombinovali a dostávali jsme se i do koncovky. Dokonce jsme snížili o jednu branku. Jenomže znova po inkasovaní laciného gólu jsme padli do útlumu. Úplně jsme odpadli. Deset minut jsme se hledali a inkasovali gól za gólem. Prostě špatný důraz před vlastní branou. Ke konci se hra znovu vyrovnala, ale o výsledku bylo dávno rozhodnuto. Víme na čem máme pracovat a proto na to příští trénink vlítnem. Hlavu vzhůru a jdeme dál. Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Trenér.

Hodnocení hráčů: Kučera 3, Šahini 3, Exner 3, Francl 3, Lorenz 4, Velebny 3, Šedivý 3-, Noack 2-, Budinsky 3-, Cvetanov 3, Rada 3+.

Ostatní výsledky: H.Měcholupy02-Žižkov 2:3, Písek-Žižkov 3:11, Slavia04-Motorlet 5:1, Tempo-Admira 1:3, Slavia-Podolí 7:0, Tempo-Příbram 3:4.

Do konce přineste na trénink vyplněný dotazník - viz aktualita vlevo...

1.  Příbram  9  8  1  0  58  :  30  25
2.  Tempo 10  7  1   2   52  :   37  22
3.   Žižkov  9  6  2  1  46  :  23  20
4.   Písek  9  5  0  4  41  :  39  15
5.   Slavia 04  9  4  0  5  41  :  31  12
6.   Motorlet  9  3  2  4  31  :  33  11
7.   Aritma  9  3  2  4  37  :  53  11
8.   Podolí  9  3  0  6  38  :  38  9