Mistrovské utkání 16. kolo : Přední Kopanina - Aritma 2003 6:2 (4:0)

publikováno 01.05.2015

FC Přední Kopanina - SK Aritma 2003  6:2 (4:0)

(so):  1x Velebný, 1x Noack.

Hodnocení: Budinský 2, Novotný 2, Dragošek 1-, Janda 2, Velebný 2, Francl 2, Noack 2, Cvetanov 2, Šedivý 3, Valek 2-.

Čekal nás další zápas na hřišti souseda z Přední Kopaniny. To, že máme slabinu v bráně, už jsem zmiňoval na začátku. Nejen že nás brankář v zápase nepodržel, ale bohužel na zápas ani nedorazil. Asi špatná komunikace :o/  Od začátku se postavil do brány Búďa, který byl v minulém zápase nejlepší hráč. Sice jsme byli v první půli na balóně lepší hráči, ale když jsme inkasovali laciné góly, prohrávali jsme už 0:4. I když jsme měli vyložené šance a nastřelovali jsme tyče. V půli jsem kluky nabádal, aby jsme víc hráli s balónem u nohy a z výsledku si nic nedělali. Prostřídal jsem brankáře. Namísto Budíka se postavil do brány Vali. Druhá půle byla zcela v naší režii. Domácí jsme od začátku zmáčkli na jejích polovinu a vytvářeli jsme si spoustu šancí, které likvidoval nejlepší hráč Kopaniny - brankář.  Vzadu jsme měli otevřená okénka a domácí ze čtyř brejků dvakrát skórovali. Fotbal se hraje na branky a domácí jich dali o čtyři více. I přesto jsem s předvedeným výkonem maximálně spokojen. Od první do poslední minuty jsme hráli rychlý, kombinační fotbal a  nehleděli na skore. Kluci díky a věřím, že se výsledky dostaví.